O nás

Kvalita, skúsenosti, profesionalita

Facebook stránka

Stavebná firma MURAX má vynikajúcu pozíciu na slovenskom stavebnom trhu. Naďalej ju upevňujeme kvalitnou a profesionálnou prácou a férovým prístupom k zákazníkom. Našim obrovským plusom je vysoká technická profesionalita, schopnosť realizovať požiadavky zákazníkov v dohodnutých termínoch, precízne a vo vysokej kvalite. Hlavnou úlohou našej stavebnej firmy je realizácia stavieb všetkých druhov podľa požiadaviek klienta, 

od rekonštrukčných prác /byty, holobyty, domy, kancelárske priestory…/, demolačných prác /demolovanie budov, starých objektov, rodinných domov, či kamenných plotov/, cez stavebné úpravy /dlažby, sadrokartón a podhľady, maliarske práce, strechy a podkrovia, zatepľovanie objektov/ až po kompletné realizácie stavieb /inžinierske, priemyselné, bytové a občianske stavby/.

Zabezpečujeme taktiež poradenskú a konzultačnú činnosť v oblasti stavebníctva. 

Našou prioritou je Vaša spokojnosť a kvalitne dokončený projekt podľa Vašich predstáv. 

 

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.
Tím spoločnosti Murax


Služby

Demolačné práce

Demolovanie budov, starých objektov, rodinných domov, či kamenných plotov. K búracím prácam zapezbečujeme aj odvoz a likvidáciu odpadu.

Rekonštrukčné práce

Kompletné rekonštrukčné práce zamerané na byty, domy a kancelárske priestory. Dokončovanie holobytov, holodomov, kancelárii a reštaurácii.

Realizácia stavieb

Realizácia inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb, poradenská a konzultačná činnosť v stavebníctve.

Stavebné úpravy

Dlažby, sádrokartón a podhľady, maliarské práce, elektroinštalačné práce, strechy a podkrovia, zatepľovanie objektov.


Projekty


Hore